Obsługa pilarek mechanicznych

Kurs ma na celu:
przygotowanie kandydatów do uzyskania uprawnień obsługi pilarek mechanicznych – łańcuchowych, oraz bezawaryjnej i bezpiecznej pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami bhp.

Warunki uczestnictwa:
• ukończone 18 lat
• badania psychologiczne + wysokościowe
• stan zdrowia umożliwiający wykonywanie prac potwierdzony orzeczeniem lekarza uprawnionego do wykonywania badań profilaktycznych

Kurs przeznaczony jest dla osób wykonujących prace porządkowe przecinania gałęzi i dorywczego wycinania drzew i krzewów na terenach zielonych, rekreacyjnych, parkowych, placach budowy itp. Egzamin po kursie powinien obejmować część teoretyczną i praktyczną. Jednostki szkoleniowe wynoszą 45 minut.

Nasza kadra jest doskonale wyszkolona i bezstresowo z pełną dbałością o klienta przekazuje Państwu swoją wiedzę. Każdy uczestnik kursu otrzymuje płytę CD zawierającą materiały szkoleniowe oraz film. Szkolenia przeprowadzane są indywidualnie lub w grupach w zależności od Państwa preferencji. Prowadzimy również szkolenia na terenie firm w całym kraju. Na życzenie klienta jest możliwe przeprowadzenie egzaminu UDT. Wszystkie dokumenty są bezterminowe i honorowane na terenie całej Unii Europejskiej.